images

Konya Koltuk Döşeme

 Konya Koltuk Döşeme

Konya koltuk döşeme, temelde koltuğun son haline gelmesini sağlayan aşamadır. Koltuk döşemeyi şu şekilde tanımlamamız mümkün olacaktır: “Bir üretici tarafından hazırlanan koltuk iskeletinin hemen üzerine süngerle kaplama işlemi yapılır. Daha sonra tasarıma uygun bir biçimde kumaş eklenir ve son haline getirilir.” İşte bu işleme koltuk döşeme ya da koltuk kaplama adı verilmektedir. Firmamız alanında uzman çalışanlarıyla uzun yıllardan bu zamana sizlere en iyi Pınar Mobilya koltuk döşemesi hizmeti sunmaktadır.

Koltuk Döşemesi Hizmeti İncelikleri

Koltuk döşeme hizmeti ile hem yeni bir koltuk takımı oluşturulabilmektedir hem de hali hazırda var olan ama ekşiyen ya da tasarımı değiştirilmek istenen koltuklara yeni bir soluk getirilebilmektedir. koltuk döşemesi hizmetlerini aşağıdaki durumlarda tercih edebilirsiniz:

  1. Koltuk süngerleri eskisi gibi rahat değilse
  2. Oturma grubunuzun eskimesi durumunda
  3. Oturma grubunuzun tasarımında farklılıklar ve yenilik istediğinizde
  4. Koltuk kaplamalarınızın uzun süre kullanımdan kaynaklı biçimde hasar görmesi halinde
  5. Odanızı ya da mekanınızı yeniden dekore ederken, koltuk takımınızın da uyumlu olmasını istediğinizde
  6. Evinize farklı bir hava katmak istediğinizde

Koltuk döşemeleri, uygun fiyatlarla evine farklı hava katmak isteyen kişiler için en ideal seçimlerden birisidir. Koltuklarınızın eskimesi halinde fazla para harcamadan yeni bir koltuk takımına sahip olmak isterseniz bu yöntem tam size göre olacaktır.