images

HAKKIMIZDA

 HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulmuş olan Pınar Mobilya Döşeme olarak; 1989 yılından bu güne  koltuk takımlarınızı benzersiz işçiliğimizle ilk günkü haliyle sizlere sunarak mobilya tamiratı sektöründe hizmet vermekteyiz. Müşteri odaklı çalışma anlayışımızı alanında uzman personellerimizle, üstün hizmet anlayışımızı güvenilirlikle birleştirdik. Geniş hizmet yelpazemiz sayesinde evinizdeki her türden koltuk takımının boyası, döşemesi, yüz değişimi ve tamiratı hususunda sizin için çözümler üretmekteyiz. Sürekli değişen ve gelişen trendleri kendimize özgü hizmet anlayışımızla birleştirerek yaşam alanınıza konfor katıyor, evinizde Pınar Mobilya Döşeme kalitesini hissettiriyoruz.

Birbirinden farklı mobilya çeşidinin tamiratını yapmakla kalmıyor, aynı zamanda koltuk döşeme, kaplama ve hizmetlerini de vererek eski mobilyalarınızın ilk günkü konforunu sizlere geri getiriyoruz. “%100 müşteri memnuniyeti” anlayışıyla, ekip çalışmamız ve yeniliğe açık yapımızla zamanında teslimat yapıyoruz. Eşsiz işçiliğimizle her eve imzamızı atıyoruz. Pınar Mobilya Döşeme’de her şeyi müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendirerek her tamiratta size özel çözümler sunuyoruz.

Daima büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen Pınar Mobilya Döşeme ailesi olarak; tamiratını ve döşemesini yaptığımız mobilyalarınızda dayanıklılık, uzun ömür ve fonksiyonelliği amaçlamaktayız. Geleneksel detayları modern anlayışla süsleyerek; klasik mobilyalardan oturma gruplarına, oturma gruplarından kanepelere kadar birçok mobilya çeşidinin tamirini yapabilmekteyiz. Çözüm odaklı yapımızla evinizi baştanbaşa yeniliyor, evinizin havasını değiştiriyoruz